منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 نقطه ضعف وردپرس را بشناسید و از مشکلات دوری کنید!

با سلام خدمت دوستان پشتیبانی سایت اگر شما نیز به بازاریابی محتوا علاقه دارید، احتمال زیادی وجود دارد که با وردپرس کار کنید! وردپرس یکی از محبوب ترین CMS ها و یکی از بهترین پلتفرم ها برای بازاریابان محتوا، وبلاگ نویسان آزاد یا افرادی است که می خواهند یک وب سایت برای کسب و کار خود ایجاد کنند. این سیستم یک ابزار فوق العاده مفید برای افرادی با دانش فنی کمی برای ساخت و نگهداری یک وب سایت اولیه است. در حالی که وردپرس دارای بسیاری از ویژگی های قابل توجه است، هنوز هم معایبی دارد! در این آموزش، از پشتیبانی وردپرس، به 7 نقطه ضعف وردپرس خواهیم پرداخت.

نقاط ضعف وردپرس

آنچه در این مقاله می خوانید:

8 ضعف وردپرس

 1. انتهای عقب
 2. سفارشی سازی مورد نیاز است
 3. مسائل امنیتی
 4. مشکلات پس از به روز رسانی هسته، افزونه یا تم وردپرس
 5. سرعت صفحه
 6. منحنی یادگیری بی پایان
 7. وردپرس سیستم پشتیبان داخلی ندارد
 8. پیام های خطای متعدد

1- انتهای عقب

برخی می گویند که باطن وردپرس یکی از نقاط ضعف وردپرس است. زیرا نحوه نگهداری هر نوع سایت وردپرسی متفاوت است. به عنوان مثال، برخی افراد یک وب سایت دارند و برخی دیگر چندین وب سایت دارند که باید همزمان آنها را مدیریت کنند. برای افراد یا آژانس‌هایی مانند IMPACT که چندین وب‌سایت مختلف را برای مشتریان خود مدیریت می‌کنند، تنظیم هر حساب وردپرس خاص برای ایجاد تغییرات در وب‌سایت می‌تواند کمی سخت باشد.

2- سفارشی سازی مورد نیاز است

همانطور که در بالا ذکر شد، وردپرس اجازه سفارشی سازی بخش های مختلف را می دهد. وردپرس شامل تعدادی قالب است که می توانید از آنها برای ایجاد انواع مختلف صفحات وب استفاده کنید. در قسمت پشتی، این الگوها شبیه یک سند Word هستند. می توانید URL، توضیحات متا و عنوان صفحه ای که در موتورهای جستجو نمایش داده می شود را تنظیم کنید. با این حال، از آنجایی که بسیاری از کاربران نمی‌خواهند سایت آن‌ها شبیه دیگران باشد، این قالب‌های بسیار رایج را سفارشی می‌کنند.بسیاری از ویژگی های مطلوب (به عنوان مثال سئو، رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل و غیره) از هسته اصلی خود غایب هستند، بنابراین اکثر کاربران مجبورند چندین افزونه را برای بهبود عملکرد سایت خود دانلود کنند. وRedPress بیش از 50000 افزونه را برای کاربران جمع آوری کرده است و شما می توانید از آنها برای اهداف مختلف از جمله سئو استفاده کنید. از آنها کمک بخواهید. توجه داشته باشید که این افزونه ها می توانند عملکرد وب سایت شما را افزایش دهند، اما تعداد زیاد آنها باعث اختلال می شود. این مکمل ها یک شمشیر دولبه هستند که باید در استفاده از آنها دقت کرد.

 • قیمت: بسیاری از این افزونه ها می توانند گران باشند و بسیاری از کاربران قادر به پرداخت هزینه های گزاف نیستند.
 • تداخل عملکرد: علاوه بر موارد فوق، افزونه های زیادی وجود دارند که از نظر عملکرد تقریباً یکسان هستند و این ویژگی های یکسان می توانند در وردپرس با یکدیگر تداخل داشته باشند. این یک مشکل رایج وردپرس است زیرا برخی از افزونه ها با موضوع یا سایر افزونه های سایت شما ناسازگار هستند.

حتی اگر بتوانید تمام مکمل های مناسب مورد نیاز خود را پیدا کنید، باز هم خود را در معرض خطر قرار می دهید. استفاده از افزونه های زیاد احتمالاً سرعت سایت شما را کاهش می دهد. در انتخاب مکمل ها و تعداد آنها دقت کنید.

3- مسائل امنیتی

وردپرس شامل یک ساختار متن باز برای توسعه جنبه های مختلف سایت است، به این معنی که توسعه دهندگان به کد منبع صفحه دسترسی دارند تا ببینند چگونه کار می کند، آن را بر اساس نیاز خود توسعه دهند و کد را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

آیا مسائل امنیتی بخشی از نقاط ضعف یا قوت وردپرس است؟

آیا منبع باز یکی از نقاط ضعف وردپرس است؟ از یک طرف، این ویژگی می تواند به عنوان یک جنبه مثبت دیده شود، زیرا زمانی که توسعه دهندگان می توانند کد را از قبل آماده کرده و سپس آن را به وب سایت خود وارد کنند، در زمان صرفه جویی می کند. همچنین می تواند به شما آزادی بیشتری برای سفارشی کردن قالب ها بر اساس نیازهای فردی شما بدهد.از طرفی این ساختار می تواند وب سایت شما را آسیب پذیر کند. کار کردن یافتن حفره ها و ضعف های امنیتی در کدها برای هکرها آسان تر می شود. علاوه بر این، موارد زیادی از کدهای مخرب وجود دارد، بنابراین می توانید بدون اطلاع از حضور هکرها در پشت صحنه، به اطلاعات محافظت شده دسترسی داشته باشید.البته این مشکل فقط مختص وردپرس نیست، همانطور که در بسیاری از وب سایت ها اتفاق می افتد و خوشبختانه وضعیت امنیت سایت در سال های اخیر بهبود یافته است زیرا مردم نسبت به خطرات آن آگاهی بیشتری دارند، اما همچنان باید مراقب باشیم. !

پایان جلسه اول برای بررسی خطاهای وردپرس و مشکلات وردپرس (جلسه دوم) در جلسه دوم به خواندن ادامه دهید.

خدمات تحلیل و عیب یابی وردپرس

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای