منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک گالری برای محتوای وردپرس خود بسازیم

چگونه یک گالری برای محتوای وردپرس خود بسازیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک گالری برای محتوای وردپرس خود بسازیم

سلام دوستان همیشه بخش مهمی از یک وب سایت به تصاویر آن اختصاص دارد و سایت بدون تصویر عملا از نظر مخاطب بی فایده است. در وردپرس، ما تمام تصاویر خود را از بخش رسانه و کتابخانه رسانه اضافه می کنیم. حال در نظر بگیرید که می خواهیم یکسری عکس را با هم در یک مقاله نمایش دهیم چه کار کنیم؟ نام این کار ایجاد گالری تصاویر وردپرس است که امروز در جلسه آموزشی وردپرس به آن خواهیم پرداخت.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایجاد یک گالری در وردپرس

برای ورود به ویرایشگر وردپرس روی افزودن بخش یا پست کلیک می کنیم. سپس بر روی گزینه “افزودن فایل رسانه ای” کلیک می کنیم، همانطور که می دانید و قبلا توضیح داده اید می توانید تصاویر و سایر فایل های خود را در این قسمت آپلود کنید، در صفحه باز شده گزینه ای به نام “ایجاد گالری” در سمت راست مشاهده می کنید. سمت .

با انتخاب گزینه «ایجاد گالری» وارد مرحله ایجاد آن می شویم. ما می توانیم تصاویر مورد نظر خود را آپلود کنیم، فقط کافی است روی گزینه ‘upload images’ در بالای صفحه رسانه کلیک کنید و تصاویر را انتخاب کنید.نکته!!! می توانید هر تعداد عکسی را که دارید انتخاب کنید و سپس به آنها اجازه آپلود بدهید. حال باید روی دکمه «ایجاد گالری عکس» در پایین صفحه کلیک کنیم تا وارد مرحله بعدی شویم… همانطور که در تصویر بالا می بینید. می توانید برای هر تصویر توضیحی وارد کنید. همچنین در ستون سمت چپ می توانید تنظیماتی را برای گالری عکس مشخص نمودن.نکته!!! اگر از یک پلاگین نمایش خاص گالری شما در سایت خود (به عنوان مثال گالری لایت باکس) از همه تصاویر استفاده می کنید گالری که در اینجا پیست می کنید به شکل خود نمایش داده می شود و در نهایت بر روی دکمه “درج گالری” کلیک کنید تا گالری در صورت تمایل، هدف باید در ویرایشگر WordPress Now قرار گیرد گالری با کلیک بر روی آن در این ویرایشگر می توانید خودتان را ویرایش کنید. اکنون پس از انتشار می توانید تمامی تصاویر خود را به صورت مرتب و در یک آلبوم مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر کدام، تصویر بزرگتر می شود.

نتیجه!

گاهی اوقات لازم است چندین عکس را در یک گروه در کنار یکدیگر قرار داده و به اصطلاح گالری تصاویر ایجاد کنید. وردپرس به کاربران خود اجازه می دهد تا یک گالری از تصاویر را در بخش رسانه ایجاد کنند.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای