منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلاگین Local Avatars ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

پلاگین Local Avatars ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلاگین Local Avatars ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

یک افزونه ساده برای آواتارهای محلی

افزونه Simple Local Avatars یکی از این افزونه هاست بهترین افزونه های مدیریت کاربران وردپرس این است که به شما اجازه می دهد تا یک آواتار در وب سایت وردپرس خودتان آن را آپلود کنید و به صورت محلی ذخیره کنید. این افزونه نیاز به اتصال به gravatar.com برای صادرات تصاویر آواتار را برطرف می کند. این نه تنها درخواست های HTTP از سایت شما را کاهش می دهد، بلکه به شما امکان می دهد از تصاویر آواتار فقط برای ارتباطات داخلی سایت وردپرس استفاده کنید. بسیاری از سازمان ها که حمایت می کنند دیواره آتش قرار داده شده اعمال این سیستم.

به طور پیش فرض، وردپرس از gravatar برای بازیابی آواتار کاربر با استفاده از شناسه ایمیل کاربر و نمایش آن در بخش نظرات، صفحات پست و سایر بخش های مرتبط استفاده می کند. این سیستم بسیار خوب کار می کند و به طور گسترده در انواع وب سایت های وردپرس در اینترنت استفاده می شود. یک افزونه ساده برای آواتارهای محلی

پلاگین Local Avatars ساده با استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

به عنوان یک کاربر، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری Gravatar.com ایجاد کرده و تصویر مورد نظر را آپلود کنید. این تصویر در تمام وب‌سایت‌هایی که از ایمیل حسابی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید استفاده کرده‌اید، نمایش داده می‌شود.

اما همانطور که می دانید وردپرس یک است سیستم مدیریت محتوا این بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد اگر نمی خواهید آواتارهای کاربر را از Gravatar حذف کنید، از یک آواتار سفارشی برای کاربران خود استفاده کنید. این کار با کمک یک افزونه مناسب که باید در سایت وردپرسی خود نصب کنید انجام می شود.

Simple Local Avatars افزونه ای است که در صورتی که کاربر فعلی به رسانه دسترسی داشته باشد، یک قسمت آپلود آواتار را به نمایه کاربر اضافه می کند. درست مانند gravatar، این افزونه بر اساس درخواست کاربر ابعاد درخواستی را تولید می کند و بسیار ساده و سبک است.

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از:

افزونه Simple Local Avatars آواتارها را در پوشه “uploads” که در آن همه رسانه های دیگر شما ذخیره می شود، ذخیره می کند.

✨ وجود دارد رابط ساده و موضعی است.

✨اگر آواتار محلی برای کاربر تنظیم نشده باشد، به طور کامل از گراواتار و آواتارهای پیش فرض پشتیبانی می کند – همچنین به شما امکان می دهد گراواتار را خاموش کنید.

✨اندازه آواتار درخواستی را درست مانند گراواتار در صورت تقاضا ایجاد می‌کند و اندازه جدید را برای کارایی بهتر ذخیره می‌کند.

✨به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا کاربرانی که دسترسی کمتری دارند (مشترکین، مشارکت کنندگان) می توانند آواتارهای خود را آپلود کنند یا خیر.

درست مانند Gravatar، توانایی رتبه بندی آواتارهای محلی را فراهم می کند.

از سری مقالات آموزش رایگان طراحی سایت امروز با افزونه Simple Local Avatars آشنا می شویم.

❇️ آموزش افزونه و استفاده از آواتار سفارشی در وردپرس

ابتدا افزونه Simple Local Avatars را دانلود کرده و در قسمت افزونه ها در سایت خود نصب کنید.

پس از نصب افزونه، آن را فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه Simple Local Avatars یک ناحیه آواتار جدید در پایین نمایه هر کاربر با گزینه آپلود یک فایل یا انتخاب تصویر از کتابخانه رسانه وردپرس قرار می دهد.

یک افزونه ساده برای آواتارهای محلی

هنگامی که تصویر را آپلود کردید، افزونه Simple Local Avatars اندازه های دیگری را در صورت نیاز ایجاد می کند تا سایت شما زیبا و سبک بماند. علاوه بر این، مدیران وردپرس می‌توانند تعیین کنند که کدام نقش‌های کاربری می‌توانند آواتارهای محلی را آپلود کرده و رتبه‌بندی کنند، و از این نظر دقیقاً مانند Gravatar است. حتی اگر آواتار محلی در دسترس نباشد، افزونه یک تصویر آواتار Gravatar یا خودکار تولید شده را برمی‌گرداند.

خبر خوب برای توسعه دهندگان این است که تابع get_avatar () به طور معمول کار می کند، یا می توانند از تابع get_simple_local_avatar() پلاگین Simple Local Avatars با آرگومان های اضافی برای کنترل بیشتر و بازیابی کمی سریعتر تصویر استفاده کنند.

همه آپلودها در دایرکتوری آپلود پیش فرض وردپرس ذخیره می شوند.