منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پادکست صوتی “پورتال”، راهی برای رساندن محتوای بهتر به کاربران اینترنتی

پادکست صوتی “پورتال”، راهی برای رساندن محتوای بهتر به کاربران اینترنتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پادکست صوتی "پورتال"، راهی برای رساندن محتوای بهتر به کاربران اینترنتی

دغدغه بسیاری از صاحبان یا وب مسترهای سایت های محتوا محور، عرضه مستمر محتوا با ساختار متنی، صوتی یا تصویری در حوزه های مرتبط با فعالیت آنهاست. زیرا محتوای متنوع علاوه بر ایجاد کاربران وفادار، منجر به افزایش زمان صرف شده در وب سایت ها می شود. برای حل چنین مشکلی پورت های پخش وب سایت Shenuto می تواند بسیار مفید باشد.

پادکست صوتی "پورتال"، راهی برای رساندن محتوای بهتر به کاربران اینترنتی

Shenuto یک پلت فرم است (ugc) فایل های صوتی در قالب پادکست، کتاب صوتی، نمایشنامه های صوتی و … هستند که با توجه به آرشیو غنی و ارزشمند خود (پانصد هزار دقیقه) در حال حاضر کامل ترین آرشیو صوتی ایران محسوب می شود و به طور میانگین در حال رشد است. هر ماه 30 درصد می توانید وب سایت Shenuto را از آدرس زیر مرور و بررسی کنید www.shenoto.com استفاده کنید.

در صورت تمایل می توانید با شنوتو تماس بگیرید پورت های پخش مطابق با محتوای خود تولید کنید. سپس کدهای ذکر شده را در صفحات مورد نظر وب سایت خود قرار می دهید. پس از قرار دادن پورت های پخش تمامی سوالات توسط تیم محتوای شنوتو بررسی خواهد شد و لازم به ذکر است که این پادکست ها بصورت هفتگی (هفته ای دو بار) می باشد. وب سایت شما بر اساس سلیقه و موضوع فعالیت شما توسط تیم شنوتو اصلاح می شود.

پادکست صوتی "پورتال"، راهی برای رساندن محتوای بهتر به کاربران اینترنتی

با استفاده از این پورت های پخش که در اکثر کدها وجود دارد iframe خوب، شما می توانید امکان گوش دادن به پادکست های مختلف در صنعت خود را به کاربران و در وب سایت خود به صورت رایگان فراهم کنید.

این ویژگی در حال حاضر در قالب است صوتی جذاب در وب سایت ها tarjmaan.com ، faradeed.ir و. . . . قابل مشاهده هستند.

توضیح: اگر کاربران کلیک کنند، فایل صوتی در وب سایت شما پخش می شود و باعث می شود مخاطبین مدت بیشتری در صفحات شما بمانند.ساعت در شنبه) و البته یکی از موثرترین عناصر برای بهبود رتبه الکسا شما خواهد بود.

راه های ارتباطی: 88755603

[email protected]

آیدی تلگرام: @shenotopr

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای