منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وب سایت های موفق و سودآوری که می توانند مدل کسب و کار اینترنتی شما باشند

وب سایت های موفق و سودآوری که می توانند مدل کسب و کار اینترنتی شما باشند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وب سایت های موفق و سودآوری که می توانند مدل کسب و کار اینترنتی شما باشند

ثروت و درآمد مجازی انواع درآمد و ثروتی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند. امروزه دنیای وب شاهد حضور وب سایت های قدرتمندی است که می توانند میلیون ها دلار درآمد داشته باشند و از موفق ترین و ثروتمندترین وب سایت های جهان به شمار می روند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

سایت های موفق و سودآور

سایت های موفق و سودآور

آمازون 34 میلیارد دلار درآمد دارد. این سایت معروف در هر ثانیه 1000 دلار درآمد دارد. این سایت در سال 1994 تاسیس شد و در حال حاضر 33700 کارمند دارد.

آمازون بزرگترین سایت خرده فروشی در جهان است که در صدر لیست سودآورترین سایت های جهان قرار دارد. درآمد این سایت فقط از خرده فروشی نیست، بلکه آمازون چندین سایت محبوب دیگر مانند الکسا و زاپوس را در کارنامه خود دارد.

گوگل

کاربران اینترنت بر این باورند که اینترنت بدون گوگل امن نیست. گوگل در سال 1996 به عنوان یک پروژه تحقیقاتی لری پیج و سرگی برین شروع به کار کرد.

این دو دانشجوی دانشگاه استنفورد آمریکا بودند. درآمد این سایت در سال 2010 29 میلیارد دلار بوده است. در واقع این سایت ۹۲۹ دلار در ثانیه درآمد دارد. گوگل یک سایت شیک است. این مشکل پس از راه اندازی گوگل پلاس توسط گوگل قابل درک است.

سایت های موفق و سودآور

eBay در سال 1995 توسط یک ایرانی راه اندازی شد. سایت eBay بهترین فروشگاه اینترنتی است که می توانید با مشتریان خود در مورد قیمت چانه بزنید و کالاهای خود را به فروش برسانید.

مدیر eBay در 13 سال موفق به راه اندازی 35 شرکت دیگر از جمله 6 فروشگاه آنلاین در هند، کره جنوبی، فرانسه و سوئد شد. طبق آخرین آمار درآمد این وب سایت که مدیر ایرانی دارد 9 میلیارد و 156 هزار دلار است. این بدان معناست که این سایت ها در هر ثانیه 290 دلار درآمد دارند.

سایت های موفق و سودآور

سایت یاهو یکی از پردرآمدترین سایت های دنیاست. اگرچه این سایت 2 سال از گوگل تجربه بیشتری دارد اما درآمد این سایت از گوگل کمتر است. درآمد این سایت 6 میلیارد و 324 میلیون دلار در سال است. به عبارت دیگر، این سایت در هر ثانیه 200 دلار درآمد دارد.

وب سایت علی بابا

سایت علی بابا برخلاف نام فارسی خود یک سایت خارجی است که وابسته به شرکت علی بابا واقع در هنگ کنگ می باشد. اما سرور آن در آمریکا قرار دارد.

این سایت با بیش از یک میلیون عضو، مجموعه کاملی از شرکت ها و محصولات آنها را به نمایش می گذارد. سایتی که کاربران خود را قادر می سازد در مورد یک شرکت خاص یا یک محصول خاص جستجو و تحقیق کنند. فعالیت سایت علی بابا بیشتر بر روی تجارت بین کاربران متمرکز است. این سایت در حال حاضر 65 میلیون کاربر از 240 کشور جهان دارد. درآمد این سایت از فعالیت آن 5 میلیارد و 558 میلیون دلار است.

سایت های موفق و سودآور

این وب سایت فعالیت خود را از سال 1375 آغاز کرد و بر پایه گردشگری طراحی شد. در سال 2008 این وب سایت توسط مجله Fortune در بین 3 وب سایت منتخب دنیای وب قرار گرفت.

در 15 سال گذشته، وب سایت Expedia یکی از بزرگترین فهرست های اینترنتی برای مسافران از سراسر جهان بوده و هست. ارزش این وب سایت 3 میلیارد و 348 میلیون دلار است. در واقع این وب سایت 106 دلار در ثانیه درآمد دارد.

سایت های موفق و سودآور

این سایت قیمت بلیط است. برای تهیه بلیط هواپیما برای یک روز خاص، این سایت می تواند با کارت اعتباری تضمینی برای شما از هر شرکت هواپیمایی بلیط تهیه کند. البته این بلیط ها غیر قابل استرداد هستند.

Priceline درآمد خود را از طریق دو فرآیند به دست می آورد. اولین مورد، امکان دسترسی به خطوط هوایی است که با ارائه خدمات خود در این سایت موافقت کرده اند. دوم مبلغ و قیمتی است که پرایس لاین بر اساس مابه التفاوت قیمت بلیط هواپیما با قیمتی که خود سایت برای مشتری محاسبه کرده است محاسبه می کند.

همچنین هزینه بلیط را از مشتری دریافت می کند. درآمد حاصل از این وب سایت 3 میلیارد و 72 میلیون دلار است.

سایت های موفق و سودآور

این وب سایت در سال 1991 با عنوان وب سایت آمریکایی آنلاین شروع به کار کرد. در سال 2006 نام خود را به AOL تغییر داد. این وب سایت بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. درآمد آن 2 میلیارد و 417 میلیون دلار است. در واقع این وب سایت ۷۷ دلار در ثانیه درآمد دارد.

سایت های موفق و سودآور

با عضویت در این وب سایت، می توانید به فیلم ها و دی وی دی های آرشیو شده در سراسر جهان دسترسی داشته باشید و از آنها لذت ببرید. درآمد این وب سایت از این دنیای بزرگ مجازی 2 میلیارد و 160 میلیون دلار است. یعنی این سایت در هر ثانیه 68 دلار درآمد دارد.

سایت های موفق و سودآور

می توان گفت فیس بوک این روزها معروف ترین وب سایت دنیاست. فیس بوک جوان ترین وب سایت این لیست است که در سال 2004 پا به این دنیای مجازی گسترده گذاشته است.

فیس بوک ۷۵۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد. مدیر فیس بوک مارک زاکربرگ است. مارک زاکربرگ به عنوان جوان ترین میلیاردر جهان شناخته می شود. طبق آخرین آمار اعلام شده، درآمد فیس بوک 2 میلیارد دلار در سال و 63 دلار در ثانیه است.

تیم پشتیبانی وردپرس مقاله علمی دیگری را برای شما دوستان و همکاران گرامی فراهم کرده است و برای شما آرزوی موفقیت دارد

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای