منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه از پیش تعمیر این سایت حاوی یک خطای برنامه مخرب در وردپرس است

نحوه از پیش تعمیر این سایت حاوی یک خطای برنامه مخرب در وردپرس است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه از پیش تعمیر این سایت حاوی یک خطای برنامه مخرب در وردپرس است

سلام دوستان پشتیبانی وردپرس; آیا دیده اید که این سایت حاوی یک اشکال بدافزار در وب سایت شما باشد؟ این پیامی که گوگل به شما نشان می دهد معمولاً به این معنی است که وب سایت مورد نظر هک شده است یا در حال انتشار محتوای ویروسی است. گاهی اوقات می توان مشکل هک وب سایت را حل کرد و ویروس های موجود در آن را از بین برد، اما باز هم در هنگام ورود به وب سایت این خطا نمایش داده می شود. در این مقاله پشتیبانی وردپرس، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خطا. این سایت حاوی بدافزار وردپرس است درستش کن

آنچه در این مقاله می خوانید:

دلایل نمایش ارور این سایت حاوی برنامه های مخرب در وردپرس است

اولین دلیل این خطا این است که وب سایت شما هک شده و احتمالا ویروس ها و تروجان ها را منتشر می کند. این کدهای آلوده می توانند به بازدیدکنندگان وب سایت یا حتی به وب سایت دیگری سرایت کنند. اگر گوگل متوجه وجود کد مشکوک در وب سایتی شود که ممکن است یک برنامه مخرب یا اسب تروجان باشد، هشداری را به کاربران خود نشان می دهد که هنگام بازدید از آن وب سایت مراقب باشند.نکته: در نهایت، دو افزونه مفید با یک هدف ضد تروجان و ضد اسپم به شما معرفی خواهیم کرد.

خطا.  این سایت حاوی بدافزار وردپرس است

یکی دیگر از دلایل ظاهر شدن این خطا در وب سایت، نمایش تبلیغات از شبکه های تبلیغاتی بی کیفیت است. این شبکه‌ها گاهی اوقات ممکن است حاوی کدهای مخرب در تبلیغاتی باشند که ارائه می‌کنند. شما باید وب سایت خود را برای کدهای مخرب اسکن کنید. می‌توانید از تحلیلگر مرور ایمن Google برای اسکن استفاده کنید.

خطا را تصحیح کنید حاوی بدافزار در وردپرس

قبل از شروع، مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان جدید از کل وب سایت وردپرس خود تهیه کنید. برای بازگرداندن وب سایت به حالت قبلی در صورت بروز مشکل. (آموزش تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس) پاکسازی برنامه ها و کدهای مخرب و بازگردانی یک وب سایت می تواند فرآیند بسیار پیچیده ای باشد. گاهی اوقات، حتی زمانی که وب سایت را به طور کامل پاک می کنید، کد مخرب می تواند دوباره ظاهر شود. برای جلوگیری از این امر، باید درب پشتی وب سایت خود را پیدا کرده و آن را حذف کنید.

Backdoor چیست؟!

درپشتی به دور زدن احراز هویت طبیعی و دسترسی از راه دور به سرور یک وب سایت از طریق یک روش معمولی که ناشناس باقی می ماند اشاره دارد. پیدا کردن یک درب پشتی کار آسانی نیست. زیرا ممکن است رمز عبور، مجوزهای فایل سایت یا فایل هوشمند آپلود شده در وب سایت در معرض خطر قرار گرفته باشد.

پیدا کردن درب پشتی وب سایت

برای پیدا کردن درب پشتی در وب‌سایت، باید کارهای زیادی مانند جستجوی فایل‌های آپلود شده در وب‌سایت، حذف قالب‌های غیرفعال، فایل htaccess.، فایل wp-config.php، اسکن پایگاه داده و استخراج آن برای هرزنامه و بسیاری موارد دیگر انجام دهید. پس از اینکه درب پشتی را با موفقیت از وب سایت خود حذف کردید، همچنان لازم است همه فایل ها و پایگاه داده خود را برای کدهای مخرب احتمالی بررسی کنید. همانطور که می بینید، تمیز کردن یک وب سایت وردپرس آلوده کار زیادی است. سخت و خسته کننده است. اما یک گزینه مناسب برای تمیز کردن راحت تر، استفاده از افزونه Sucuri است.

پیدا کردن درب پشتی وب سایت

Sucuri یک سرویس نظارت و امنیت وب سایت برای کاربران وردپرس است. این سایت 24 ساعت شبانه روز وب سایت شما را برای فعالیت های مشکوک رصد می کند، تمام تلاش های هک را مسدود می کند و بدافزارهای موجود را پاک می کند.

از گوگل نظر بخواهید

زمانی که کاملاً مطمئن هستید که وب سایت شما کاملاً تمیز است. می‌توانید از Google بخواهید این هشدار را مبنی بر اینکه این سایت حاوی برنامه‌های مضر است از نتایج جستجو حذف کند. برای این کار باید از Google Webmaster Tools استفاده کنید. اگر قبلاً سایت خود را به Google Webmaster Tools اضافه نکرده اید، برای این کار به آدرس زیر مراجعه کنید. https://www.google.com/webmasters/tools/ هنگامی که در سایت قرار گرفتید، روی Add Property کلیک کنید. در صفحه بعد از شما خواسته می شود تا با افزودن کد HTML به قسمت سربرگ وب سایت یا آپلود یک فایل در دایرکتوری اصلی وردپرس، مالکیت وب سایت را تأیید کنید. این صفحه ابزار تمام مسائل امنیتی را که گوگل می تواند در وب سایت شما پیدا کند با آدرس وب سایت آنها فهرست می کند. اگر تمام مشکلات شناسایی شده توسط Google را برطرف کرده اید، روی کادر بررسی کلیک کنید و درخواست بررسی وب سایت خود کنید. این سایت حاوی یک باگ بدافزار در وردپرس برای رفع آن است. اگر هیچ هشدار امنیتی در Google Webmaster Tools نمی‌بینید، باید فرم زیر را برای گزارش اخطار فیشینگ جعلی ارسال کنید.

خطا.  این سایت حاوی بدافزار وردپرس استامیدوارم هیچ وقت این مشکل برای شما پیش نیاید. با این حال، اگر این سایت حاوی برنامه های مخرب است، خطایی که در وردپرس برای شما اتفاق افتاده است، حداقل امیدواریم این مقاله به شما در رفع این خطای بسیار آزاردهنده کمک کند.

برنامه های کاربردی + آموزش

آموزش افزونه امنیت آنتی تروجان و آنتی ویروس وردپرس

آموزش امنیت آنتی اسپم وردپرس

پس زندگی کن

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای