منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مصاحبه ریواک با مدیر سایت پشتیبانی وردپرس

مصاحبه ریواک با مدیر سایت پشتیبانی وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مصاحبه ریواک با مدیر سایت پشتیبانی وردپرس

مصاحبه پشتیبانی وردپرس
مصاحبه پشتیبانی وردپرس

با سلام

ریواک: با سلام و وقت بخیر لطفا خودتان را به طور کامل معرفی کنید.

حامی وردپرس: به نام او، هر چه داریم از اوست. من سید داود موسوی نسب هستم از تیم پشتیبانی وردپرس که به عنوان کارشناس ارشد در تیم کار می کنم.

ریواک: وقتی پشتیبانی از وردپرس را شروع کردید چه اتفاقی افتاد؟

پشتیبانی وردپرس: من حدود 8 سال است که به زبان PHP برنامه نویسی می کنم و با تیم های ایرانی و خارجی کار می کنم، سایت هایی که توسط من طراحی شده بود توسط من نگهداری می شد. اواخر سال گذشته با من تماس گرفتند که سایت های نیمه کاره یا سایت هایی داریم که مشکلات فنی دارند و برنامه نویس یا طراح قبلی از ادامه کار خودداری می کند و کار را انجام نمی دهد، تعداد این درخواست ها افزایش یافت و هر کدام از آنها. دلایل جالبی داشت اما زیاد این بحث ها به این موضوع برمی گردد که همکار طراح سایت ما هزینه طراحی را دست کم گرفته بود و هزینه نگهداری را در نظر نمی گرفت، بنابراین این تفاوت ها ایجاد شد و ما برای همه این مشکلات راه حلی داشتیم، بنابراین نگهداری وردپرس متولد شد. . شریک و حامی سایت های وردپرس شد.

Rivak: پشتیبانی از وردپرس چه زمانی کشف شد؟

پشتیبانی وردپرس: درست از اول آوریل امسال، یعنی. 2015

ریواک: هدف از ساخت پشتیبانی می کند وردپرس چی بود؟

پشتیبانی وردپرس: همانطور که توضیح دادم نیاز بود تا مدیران و صاحبان سایت ها مشکل را برطرف کنند و در برخی موارد کار طراحی سایت خود را تکمیل کنند و با طراحان سایت به عنوان همراه و پشتیبانی سایت هایی که طراحی می کنند همکاری کنند. ما به طراحان وب سایت کمک می کنیم تا کار خود را آنلاین و پایدار نگه دارند.

ریواک: چند نفر در تیم مدیریت پشتیبانی وردپرس حضور دارند و چه تخصص هایی دارند؟

پشتیبانی وردپرس: تیم ما اکنون متشکل از 4 نفر، 2 توسعه دهنده، 1 مدرس وردپرس و من به عنوان کارشناس ارشد و مدیر مجموعه اصلی است.

مصاحبه پشتیبانی وردپرس ریواک: چه خدماتی در سایت پشتیبانی وردپرس ارائه می کنید؟

پشتیبانی وردپرس: ماموریت پشتیبانی وردپرس مشاوره و پشتیبانی از سایت های وردپرس برای عیب یابی، تغییرات ظاهری قالب، گزارش مشکلات سئو سایت و تضمین امنیت سایت وردپرس است.

ریواک: کمی از افزونه ویژه وب سایت خود wphelper.ir بگویید؟

پشتیبانی وردپرس: این افزونه داستان جالبی داره که براتون میگم، یه روز که در اوج فشار کار بودیم خبر رسید ووکامرس آپدیت داره و درخواست آپدیت کردیم، چندین سایت بدون هماهنگی آپدیت شد و نتیجه این بود که همه این سایت ها به بخش اضافه شده اند. محصول مجازی و دانلودی آنها از کار افتاد، حالا که تحت فشار بودیم و چند روزی بود که خوب نخوابیده بودیم، به دلیل فشار کاری و کارهایی که باید سریع انجام می شد، بار اضافی بر کار وارد شد. ما مجبور شدیم به سرعت برای این باگ کد بنویسیم و در نهایت تصمیم گرفته شد که این افزونه متولد شود و وظیفه آن اصلاح باگ هایی است که در وردپرس و ووکامرس یافت می شود و خود سایت های مرجع به روز رسانی جدیدی برای کاربران ما ندارند. می تواند فعالیت های خود را با آرامش انجام دهد

ریواک: چه چیزی باعث شد به فکر ساخت افزونه wphelper بیفتید؟

پشتیبانی وردپرس: در سوال بالا توضیح دادم اما باید اضافه کنم که این افزونه شامل یک سری مسائل امنیتی است که توسط تیم ما کشف شده و یک سری تغییرات را برای افزایش سرعت سایت اعمال می کند. به طور کلی، این افزونه مفید در نظر گرفته می شود.

ریواک: از چه راه ها و منابعی برای بهبود دانش و کیفیت کار خود استفاده می کنید؟

پشتیبانی وردپرس: ما معمولاً در این بخش بسیار سخت کار می کنیم و فشار زیادی را تحمل می کنیم و آن این است که تقریباً تمام منابع مرتبط با وردپرس را دنبال و مطالعه می کنیم تا بتوانیم بهترین راهنمایی ها و خدمات را به کاربران ارائه دهیم.

ریواک: تقریباً چند ساعت در روز برای پشتیبان‌گیری از وردپرس صرف می‌کنید؟

پشتیبانی وردپرس: در این مدت 18 ساعت کار مداوم در روز داشتیم و برنامه ما بر اساس پشتیبانی واقعی 24 ساعته است که می توانید این میزان کار تایید شده توسط کاربران را در قسمت نظرات مشتریان مشاهده کنید.

ریواک: کدام سایت های ایران را بیشتر دوست دارید و بیشتر بازدید می کنید؟

مصاحبه پشتیبانی وردپرس پشتیبانی وردپرس: به دلیل تخصصی بودن موضوعات کاری ما نمی توانیم بسیاری از سایت های ایرانی را دنبال کنیم، اما برای پیگیری کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی مختلفی که وجود دارد، سایت رویداد را دنبال می کنیم و به زودی کارگاه های تخصصی و عمومی وردپرس خواهیم داشت. .

ریواک: خوب ورزش می کنی؟ به کدام ورزش بیشتر علاقه دارید؟

مصاحبه پشتیبانی وردپرس پشتیبانی وردپرس: بله، ورزش یکی از علایق من است و شخصا با TRX کار می کنم.

ریواک: شما پرسپولیسی هستید یا استقلالی؟

حامی وردپرس: من به ندرت اخبار، تلویزیون و ورزش را دنبال می کنم، بنابراین درباره بسیاری از تیم های ورزشی نمی دانم و نمی توانم بگویم چه کسی را دوست دارم. برای من همین که ایرانی هستند و همه را به یاد نام ایران می اندازند کافی است😉

ریواک: دانشجو هستی یا نه؟

تعمیر و نگهداری وب سایت: بله، کارهای زیادی وجود دارد که من بیشتر از هر چیز دیگری در این دنیا دوست دارم. این؟

ریواک: چه چیزی شما را خوشحال می کند؟

تعمیر و نگهداری وب سایت: من شخصاً از کمک به دیگران و دیدن شادی آنها بسیار لذت می برم

ریواک: چه چیزی شما را ناراحت می کند؟

تعمیر و نگهداری وب سایت: مشکلات زیادی وجود ندارد، تنها چیزی که من را نگران می کند این است که چرا در کشور ما زمان کمی برای یادگیری وجود دارد، زیرا ما در این زمان به دانش و تجربه نیاز داریم و این مشکل به راحتی با یادگیری حل می شود.

ریواک: چه چیزی باعث می شود کمتر غمگین شوید؟

مصاحبه پشتیبانی وردپرس، پشتیبانی سایت: معمولاً به سرعت احساس بهتری دارم، اما خواندن مصاحبه ها و تماشای مصاحبه های ویدیویی در دوربین ها احساس بهتری به من می دهد.

ریواک: وقتی عصبانی می شوید، برای آرام شدن چه کار می کنید؟

تعمیر و نگهداری سایت: من معمولا برای استراحت دوچرخه سواری می کنم.

ریواک: بهترین دوستت؟

طرح وردپرس: همسر من

ریواک: رنگ مورد علاقه شما؟

پشتیبانی وردپرس: نارنجی

ریواک: چند کلمه ای می گویم، اولین جمله ای که به ذهنم می رسد بگو، ممنون!

همکار: یک دوست خوب

پشتیبانی وردپرس: ناجی ابدی

ریواک: دوست و همراه

امنیت: موضوع بسیار مهمی است

افزونه: مشکل ساز اما مفید

وردپرس: یک محصول خوب

پشتیبانی: نه، نه

فتا: چیزی مشخص نیست

نشانه اعتماد الکترونیکی: نقطه شروع اعتماد مصرف کننده

المپیک: نهایت تلاش و پشتکار ورزشکار

والیبال: پرواز و شوت

روزنامه: اگر به مردم انرژی منفی ندهید خوب است

ریواک: آیا فعالیت های روزمره شما محدود به مدیریت سایت و امور مربوط به سایت است؟ یا فعالیت هایی خارج از این محدوده دارید؟

تعمیر و نگهداری وردپرس: در حال حاضر در دستور کار مراقبت از سایت و مراقبت از خانواده است

ریواک: از چه کسی می خواهید تشکر کنید؟

پشتیبانی وردپرس: از همسرم که در این راه کمک زیادی به من کرد و سپس از دوستانی که در تیم پشتیبانی وردپرس من را همراهی می کنند.

ریواک: اگر بخواهید جمله ای ماندگار بگویید که خاطره ای از شما در ذهن و قلب همه وردپرس ها و ریواکی ها بماند، چه می گویید؟

پشتیبانی از وردپرس: دنیا به بهانه‌ها پاداش نمی‌دهد، وقتی برای انجام کاری بهانه می‌گیرید، مغز شما موقعیت را تصدیق می‌کند و خود را مجبور نمی‌کند به دنبال راه‌حل باشد، زیرا وظیفه‌اش حفظ وضعیت موجود است.

ریواک: توصیه شما به افرادی که می خواهند به جایگاه شما برسند چیست؟

تعمیر و نگهداری وردپرس: البته، یادگیری و پشتکار (منظورم سماجت، حذف بهانه از زندگی است)

ریواک: نظر شما در مورد وب سایت ریواک چیست؟

پشتیبانی وردپرس: ریواک باید بین خدماتی که ارائه می دهد و ارتباطی که با مدیران سایت و استارت آپ ها دارد یکی را انتخاب کند. به نظر من این سایت به سایتی پر از تجربیات مفید مدیران و بنیانگذاران استارتاپ تبدیل خواهد شد. عالی خواهد شد و تبدیل به یک گنج خواهد شد.

حامی وردپرس: من شعار شرکت نایک را دوست دارم، همه همیشه به آنها یادآوری می کنند، فقط انجامش بده. چند نفر از دوستان به من پیغام دادند که این سایتی که شما نام بردید ایده سال گذشته من بوده است اما هنوز آن را اجرا نکرده ام و شما دارید. در ضمن دوباره دارم به شعار شرکت نایک Just Do It فکر میکنم که وقتی به ذهنتون میرسه انجامش بدید چرا یک سال از ایده شما میگذره؟؟؟

ریواک: و بالاخره آخرین حرف شما؟ مصاحبه با پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس: امیدوارم نام ایران و ایرانیان به عنوان سختکوش ترین، موفق ترین و ثروتمندترین مردم روی زمین بدرخشد.

از اینکه با ریواک موافقت کردید و وقت ارزشمند خود را برای مصاحبه پشتیبانی وردپرس در اختیار ما قرار دادید، بسیار متشکریم

به امید پیشرفت و موفقیت در روز افزونه شما همکار عزیز

مصاحبه پشتیبانی وردپرس مصاحبه پشتیبانی وردپرس مصاحبه پشتیبانی وردپرس مصاحبه پشتیبانی وردپرس نویسنده رضا اکبی تیم پشتیبانی وردپرس

نتایج متوسط 4 از 5

از کل مبلغ 3 رای