منو سایت

لزوم استفاده از قالب های اصلی وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لزوم استفاده از قالب های اصلی وردپرس

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال طراحی وب سایت بوده باشید و سپس به دلیل سهولت استفاده از وردپرس را انتخاب کرده باشید. در مرحله اول باید یک قالب بهینه شده با توجه به نیاز خود برای سایت خود در نظر بگیرید که در آن نیاز به استفاده از قالب های اصلی وردپرس اهمیت زیادی پیدا می کند. این مرحله در دنیای وردپرس بسیار مهم است زیرا در صورت نصب یک تم پوچ و جعلی بر روی وردپرس خود، احتمال از دست دادن کسب و کارتان در طولانی مدت بسیار محتمل است.

راه اندازی کسب و کار با قالب اصلی وردپرس بهتر است یا قالب کپی شده؟

اگر امروز به دنبال راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید یا ساخت فروشگاه اینترنتی و این موضوع برای شما اهمیت زیادی دارد، باید بدانید که ممکن است در ابتدای پروژه مجبور به تحمل هزینه هایی باشید، اما مطمئن باشید که سایت شما توسط افراد هک و یا سوء استفاده نمی شود. تصور می کنید می خواهید یک فروشگاه تلفن همراه راه اندازی کنید، شاید نصب یک ویترین جذاب اولین چیزی باشد که به ذهنتان می رسد، اما اگر این فروشگاه امنیت قابل توجهی نداشته باشد، طبیعتا در معرض خطر سرقت اجناس فروشگاه خود هستید. وقتی دور هستید جلوی فروشگاه باشید.

این مثال در دنیای وردپرس دقیقاً مشابه است. وقتی به دنبال قالب‌های نال شده رایگان می‌گردید تا هزینه‌های خود را کاهش دهید، به سایت خود اجازه می‌دهید که ویروسی شود و حتی توسط افرادی که به دنبال سود هستند هک شود، و با گذشت زمان سایت شما ضعیف‌تر و ضعیف‌تر می‌شود تا جایی که دیگر نمی‌توانید کسب و کار خود را ادامه دهید.. بنابراین در شروع یک کسب و کار اینترنتی استفاده از فرمت اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

مزایای استفاده از قالب اصلی وردپرس

 • ویروسی نشدن و سالم ماندن در درازمدت که یکی از مهم ترین فاکتورهای کسب و کار آنلاین است از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • عدم تغییر مسیر سایت شما به سایت های خارجی که آرامش کسب و کار شما را هنگام باز کردن سایت به کاربر نشان می دهد.
 • پشتیبانی محصول در دسترس است، بنابراین خیالتان راحت است که هنگام جستجوی مشکلات قالب، شخصی مسئول خرید شما خواهد بود.
 • زمانی که یک قالب اورجینال دریافت می کنید، خیالتان راحت باشد که این محصول از فروشنده اصلی است که برای زمان بروز رسانی و مشکلات بزرگ مزیت بزرگی است و کار شما را از هر نظر ایمن و راحت می کند.
 • زمانی که تصمیم می گیرید از قالب اصلی استفاده کنید و سایت های معتبری مانند ژاکت را برای ساخت قالب وردپرس انتخاب کنید، مطمئن باشید که این قالب ها توسط سایت های واسطه ای ساخته نشده اند و قیمت دلار توسط فروشنده پرداخت می شود و فقط بومی سازی شده است. در نتیجه فایل این نوع فرمت ها به دلیل قانونی بودن مراحل آماده سازی آلوده به ویروس های مخرب نیست و به راحتی قابل اعتماد است.
 • شما از سوء استفاده از سئو جلوگیری می کنید. الگوهایی که به صورت رایگان یا با هزینه کم در وب در دسترس هستند، مشاهده شده است که دارای بک لینک های مخفی هستند. اگر بله قوانین سئو حواستان باشد، می دانید که داشتن این لینک ها به سئو سایت شما آسیب می زند.
 • برای خرید یک قالب وردپرس نسبت به زمانی که مجبور هستید از وردپرس برای بازسازی سایت خود پس از ویروسی شدن استفاده کنید، هزینه بسیار کمتری خواهید پرداخت. در نتیجه، ممکن است در ابتدای ایجاد سایت، مبلغ کمی را برای خرید یک قالب خرج کنید، اما پس از آن نیازی به حذف ویروس ها یا هک سایت خود ندارید.
 • به روز رسانی قالب ها بیش از هر چیز دیگری برای شما اجباری است. هنگامی که یک قالب لغو شده آلوده به ویروس را روی وردپرس خود نصب می کنید، در دراز مدت نمی توانید قالب خود را به روز کنید زیرا نمی توانید از ویژگی های برتر قالب ساز استفاده کنید. در نتیجه شما به راحتی یک خطای امنیتی بزرگ به نام به روز رسانی قالب ایجاد می کنید که بهترین گزینه برای هک سایت وردپرس شما است.
 • استفاده از قالب‌های نامعتبر و ویروسی باعث می‌شود موتورهای جستجوگر مانند گوگل جریمه‌های سنگینی را برای شما به همراه داشته باشد و ممکن است سال‌ها پس از اعمال آن جریمه‌ها درگیر حل این مشکل باشید. در نتیجه موتورهای جستجو شما را در اولین نتایج قرار نمی دهند و حتی در برخی موارد شما را از نتایج یک کلمه کلیدی مهم حذف می کنند که نتیجه استفاده از فرمت های غیر اصلی و آلوده به ویروس است.
 • وقتی از فرمت غیر اورجینال استفاده می کنید، به راحتی سایت خود را در معرض هکرها قرار می دهید و اگر توانسته باشید برای برند خود شهرت خوبی داشته باشید، تمام اطلاعات سایت شما به سرقت می رود. شما نمی توانید در مورد دزدی کاری انجام دهید. در نتیجه شما تمامی اطلاعات مفید در مورد مشتریان خود را در اختیار افراد سودجو قرار داده اید که از نقص های امنیتی سایت شما سوء استفاده کرده و اطلاعات شما را به سرقت برده اند.
 • از طرفی دیگر برای خرید قالب ها و افزونه های وردپرس اصلی نیازی به پرداخت دلار نخواهید داشت زیرا فروشندگان ژاکت این کار را برای شما انجام می دهند و شما را از چالش پرداخت دلاری که در ایران امکان پذیر نیست، رها می کنند.

چرا ژاکت را به عنوان یک بازار مطمئن برای خرید الگوی اصلی انتخاب کنید؟

مارکت وردپرس یا ژاکت امروزی که در دسترس کاربران قرار می گیرد، از بدو تاسیس به قالب های وردپرسی که در سایت خود قرار می دهد بسیار حساس است و همین حساسیت باعث شده است که تمامی قالب های فروخته شده توسط فروشندگان ژاکت بسیار تمیز و شفاف باشد.

فروش پلاگین و قالب ژاکت

جکت با استفاده از فرآیند تعیین شده برای فروشندگان خود، آنها را موظف به خرید قانونی قالب می کند و در نهایت باید آپدیت های هر قالب را به صورت دوره ای برای کاربران خریداری و آپلود کنند که به هر نحوی قبل از مواجهه با قالب خیال شما را راحت می کند. به طور کامل حمایت شود.

امنیت؛ اولین کلمه استفاده از قالب های اصلی وردپرس است

به دلیل نیاز به استفاده قالب وردپرس اصلی، امنیت بسیار بالاست و Jacket قبل از آپلود قالب در سایت خود فایل های هر قالب را بررسی می کند که کیفیت فایل های آپلود شده در Jacket را ثابت می کند. در نتیجه باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال سایتی با قالب وردپرس اصیل هستید که امنیت سایت را برای شما آسان کند، بهترین گزینه پیش روی شما نامی به نام ژاکت است.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای