منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سیستم سازی جریان گرانشی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

سیستم سازی جریان گرانشی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سیستم سازی جریان گرانشی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

جریان گرانشی یک افزونه وردپرس برای اتوماسیون (سیستم سازی) فرآیندهای کسب و کار طراحی شده. این برنامه مسئولیت های شغلی را روشن می کند، خطاها را کاهش می دهد و وضوح و شفافیت کار را افزایش می دهد. این برنامه راه حلی مناسب برای تمامی شرکت ها در هر نوع و اندازه ای می باشد. در واقع هر سازمان و شرکتی که از فرم ها برای گردش کار استفاده می کند نیز می تواند از این برنامه و نرم افزار بهره مند شود.

جریان گرانشی، امکان گردش فرآیندهای کاری بین کاربران متعدد فراهم می کند با این پلتفرم شما می توانید تشکیل می دهد ذخیره آن در فضای شخصی خود (ابر) برای افزایش امنیت و افزایش ارتباطات و کاهش سردرگمی کاربر، از جمله چرخه های بررسی فرم و ویرایش برای ارسال مجدد فرم، کنترل فعالیت های کاربر از طریق ثبت کننده عملکرد (Loggers of history) فعالیت و جدول زمانی، تعریف اقدامات و وظایف خوب، ارسال ایمیل به کاربران داخلی و خارجی، ارسال ایمیل های خودکار 24 ساعته بدون استفاده از پاسخگوی شخص ثالث و دریافت به روز رسانی خودکار تنها با یک کلیک بر روی داشبورد تبلیغاتی امنیت است.

Gravity Flow به شما امکان می دهد فرم های وب سفارشی ایجاد کنید که می توانند برای کاربران مختلف ارسال شوند. بنابراین، کاربران می توانند مواردی مانند: یک توافقنامه را اضافه کنند و آن را تا پایان گردش کار به فرآیند ارسال کنند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

مزایای Gravity Flow را ببینید

Gravity Flow انعطاف‌پذیری و شفافیت و چرخه‌های کاری کوتاه‌تر را افزایش می‌دهد.

مناسب برای هر فرآیند تجاری

می‌توانید از این برنامه برای مدیریت پرونده، طرح‌های شروع پروژه، RFQ، فرم‌های دریافت، سفارش‌های خرید، درخواست‌های مرخصی و به طور کلی هر چیزی که نیاز به فرآیند دارد استفاده کنید.

بهبود ارتباطات و کاهش سردرگمی.بهبود ارتباطات و کاهش سردرگمی)

با استفاده از این برنامه می توانید تمام افراد را بدون کنترل جزئی تحت کنترل خود قرار دهید و به تیم های داخلی کمک کنید تا تمرکز بیشتری روی کسب و کار و کمتر بر روی فرآیند داشته باشند. علاوه بر این، مشتریان و تامین کنندگان به راحتی می توانند در گردش کار شما مشارکت کنند.

پاسخ سریع (Front End Responsive)

به سرعت رابط کاربری را با استفاده از صفحات مدیریت داخلی برای نمایش لیستی از وظایف معلق، مشاهده جزئیات ورود به سیستم، فرم‌های گردش کار و وضعیت فایل‌ها و ارسال‌ها نمایش دهید.

حلقه های بازخورد و شاخه های فرآیند (حلقه های بازخورد و انشعاب فرآیند)

پیاده‌سازی حلقه‌های بررسی به کاربران اجازه می‌دهد تا فرم‌های خود را قبل از ارسال مجدد برای تأیید ویرایش کنند. همچنین می توان از Workflow Conditional Logic برای ادامه یا پایان دادن به گردش کار استفاده کرد.

بازرسی و کنترل کار انجام شده ((مسیر حسابرسی)

امکان کنترل وظایف انجام شده توسط کاربران و زمان آنها از طریق رویدادهای فعالیت ثبت شده (Log فعالیت) و نمودار که شامل مهرهای زمانی، ایده ها و اطلاعات وضعیت است، وجود دارد.

توسعه پذیر و توسعه دهنده پسند

توسعه دهندگان می توانند به راحتی عملکرد را از طریق فعالیت ها سفارشی کنند و با استفاده از Workflow Steps API، انواع مرحله جدید را فیلتر و ایجاد کنند. همچنین مقادیر ورودی را می توان در هر مرحله از گردش کار از طریق مرحله Webhook به سیستم های خارجی ارسال کرد.

یک پلتفرم متن باز

Gravity Flow برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس (تک سایت یا چند سایت) کار می کند و نیاز به خرید مجوز دارد.

مشارکت همه افراد داخلی یا خارجیشامل هر کدام: داخلی یا خارجی)

می توانید وظایفی را به یک کاربر سیستم یا آدرس ایمیل اختصاص دهید. واگذاری کار به شخصی که آن را انجام می دهد نیازی به حساب کاربری ندارد

نصب و راه اندازی سریعاستقرار سریع)

نصب و راه اندازی این نرم افزار سریع و آسان است و نیازی به برنامه ریزی خاص، آموزش پیچیده و دانش فنی ندارد.

طراحی قوی و انعطاف پذیر

شما می توانید مراحل گردش کار را در صورت نیاز پیکربندی کنید. می توانید آنها را در هر جهتی که می خواهید بکشید و رها کنید. آنها را فعال/غیرفعال کنید و موارد جدیدی را برای تنظیم فرآیند انطباق خود اضافه کنید. مراحل شامل تأیید، ورودی/ویرایش کاربر، اعلان، هوک‌های وب و راه‌اندازهای یکپارچه‌سازی است.

گزارش (گزارش نویسی) )

گزارش ها؛ این نمودارها را بر اساس فرم، مرحله و اجرا کننده نمایش می دهد و به شما کمک می کند تا مشکلات را قبل از وقوع آنها شناسایی کنید.

زمان (برنامه ریزی

یک مرحله، گردش کار را تا زمان یا بازه زمانی مشخصی به تاخیر می اندازد. این ویژگی زمانی موثرتر است که دسته ای از ایمیل ها را برای حذف محتوای دریافتی در یک دوره زمانی پیکربندی می کنید.

مجوزهای تفصیلی ((مجوزهای تفصیلی)

این مجوزها کنترل می کنند که چه کسی می تواند فرم ها را ارسال کند، سوابق را تأیید کند، مقادیر را تغییر دهد و فعالیت ها را مشاهده کند. به طور پیش فرض، کاربران فقط می توانند وضعیت پست های خود را مشاهده کنند.

* به روز رسانی خودکار = ایمنی سایتبه روز رسانی خودکار = سایت امن)

هنگامی که به‌روزرسانی‌های جدید در دسترس هستند، مدیران می‌توانند تنها با یک کلیک روی داشبورد، به‌روزرسانی‌ها را انجام دهند. وقتی به‌روزرسانی پس‌زمینه فعال باشد، می‌تواند به‌طور خودکار پیشرفت‌های امنیتی را نصب کند و باگ‌های موجود را بدون نیاز به مداخله سرپرست برطرف کند.

موقعیت Gravity Flow در دسته بندی ها

موقعیت Gravity Flow در دسته بندی های اصلی ما:

Gravity Flow یکی از این موارد است 200 محصول برتر این یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار است.

Gravity Flow یکی از این موارد است 50 محصول برتر این یک نرم افزار مدیریت گردش کار است.

اگر به Gravity Flow علاقه مند هستید، می توانید از بهترین نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار در پایگاه داده ما استفاده کنید.

در هر یک از دسته های نرم افزاری راه حل های زیادی وجود دارد. اما واقعا؟ بهترین گزینه آیا برای سازمان شماست؟ یک محصول نرم افزاری معروف ممکن است هزاران مشتری داشته باشد، اما واقعاً همان چیزی است که شما دارید باید آیا به شما ارائه می دهد؟ به همین دلیل سعی کنید کورکورانه سیستم های محبوب را جستجو نکنید و از آنها استفاده کنید. حداقل به چند مورد از مشاهدات Gravity Flow نگاه کنید و جنبه هایی از نرم افزار را در نظر بگیرید مناسب این به شما بستگی دارد، مانند قیمت، ویژگی های اساسی، ادغام های موجود و غیره. سپس سیستم های متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

آموزش رایگان این محصولات را امتحان کنید، مشاهدات و نظرات را به صورت آنلاین بخوانید، سوالات و توضیحات لازم را از سازنده بپرسید و وظایف خود را به صورت سیستماتیک انجام دهید. این تحقیق عمیق به شما کمک می کند تا بهترین سیستم عامل نرم افزاری را انتخاب کنید که نیازهای خاص سازمان شما را برآورده می کند.

رضایت کاربر

ما متوجه شدیم که وقتی تصمیم به خرید نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار دارید، توجه به آن بسیار مهم است رتبه بندی هوشمند که در بررسی های خود به جلب رضایت سایر مشتریان و شرکت هایی که این محصول را خریداری کرده اند توجه کنید. به همین دلیل با جمع آوری نظرات و تجربیات مشتریان و مشاهدات Gravity Flow که در بسیاری از شبکه های اجتماعی وجود داشت، الگوریتم رضایت مشتری را گردآوری کردیم. این اطلاعات به زبان ساده بیان می شود و بیانگر نظرات و تجربیات مثبت یا منفی مشتریان Gravity Flow است و در اختیار کاربران قرار می گیرد. با این اطلاعات، می توانید آماده تصمیم گیری آگاهانه برای خرید باشید که پشیمان نخواهید شد.

منبع: سیستم سازی کسب و کار آکادمی سیستم سازی هاروی

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 2 رای