منو سایت

دلیل کاهش سرعت سایت وردپرس چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دلیل کاهش سرعت سایت وردپرس چیست؟

افراد زیادی هستند که کسب و کار خود را در زمینه سایت های وردپرسی شروع کرده اند، اما قبل از هر چیز از خود این سوال را می پرسند که آیا با سایت وردپرس کند است آیا آنها با یکدیگر روبرو هستند یا نه؟ در این مورد، کارشناسان پشتیبانی وردپرس پاسخ های متفاوتی ارائه می دهند، زیرا نمی توانید مطمئن باشید که با کاهش سرعت سایت وردپرسی خود همراه نخواهید شد. وقتی صحبت از سایت‌های وردپرسی به میان می‌آید، عوامل زیادی وجود دارد که می‌توان از آنها برای تعیین کندی سایت وردپرسی استفاده کرد.

سرعت پایین سایت های وردپرسی یکی از عواملی است که می تواند باعث شک و تردید کاربران شود. در اینجا لازم به ذکر است که عواملی که باعث می شوند سرعت پایین وب سایت سلام وردپرس راه حل هایی برای حل این مشکل ارائه کرده اند. در زیر می توانید عواملی که باعث کاهش سرعت سایت های وردپرس می شوند را مشاهده کنید.

قالب وردپرس یکی از مهم ترین عواملی است که در کاهش سرعت سایت شما تاثیر بسزایی دارد به این معنی که قالبی که برای سایت خود انتخاب می کنید باید یکسان و هماهنگ با قالب های وردپرس ساخته شود در غیر این صورت سرعت آن کاهش می یابد. وبسایت شما.

از چیزهای دیگری که باعث می شوند سایت وردپرس کند است می توانید صفحه مورد نظر را طراحی کنید. استفاده از انیمیشن و تصاویر متحرک می تواند طراحی جالبی به شما بدهد، اما لازم به ذکر است که باعث کاهش بارگذاری وب سایت شما می شود، به این معنی که هرچقدر ویدیو یا تصویر را در وب سایت خود قرار دهید، مقداری از آن را می گیرند. سرعت در وب سایت

افزونه هایی که برای وب سایت خود انتخاب می کنید می توانند سرعت وب سایت وردپرس شما را کاهش دهند. این به این معنی است که ممکن است بخواهید افزونه های کشویی را برای وب سایت خود انتخاب کنید که باعث می شود وب سایت شما بسیار کندتر بارگذاری شود، بنابراین باید بگوییم که بسیاری از افزونه ها وزن زیادی دارند. میزبانی وب سایت یکی دیگر از مواردی است که هنگام آپلود باید به آن توجه ویژه داشت. بسیاری از هاست های ارزان می توانند یک سرور را با هزاران وب سایت دیگر به اشتراک بگذارند. هنگام خرید هاست، باید به دنبال سرورهای کم بار باشید.

سرعت سایت وردپرس در حال کند شدن است

آنچه در این مقاله می خوانید:

سرعت سایت وردپرس در حال کند شدن است

سرعت سایت وردپرس در حال کند شدن است

وب سایت های کم سرعت وردپرس این یکی از مهم ترین عواملی است که تاثیر مستقیمی بر رشد و توسعه کسب و کار آنلاین دارد. بسیاری از مردم دلیل کندی سایت خود را نمی دانند و همیشه تعجب می کنند که چرا سرعت بارگذاری محتوای آنها اینقدر پایین است.

اگر منابع سرور موجود کافی باشد، سایت های وردپرس به خوبی میزبانی می شوند. در واقع باید بگوییم که سرعت لود بالای سایت وردپرس زمانی حاصل می شود که سرور اصلی بتواند فرآیندها را با سرعت بالاتری اجرا کند.

لازم به ذکر است که میزان بازدید همزمان، سایت وردپرس به منابع سرور بیشتری نیاز خواهد داشت، منابع سرور CPU و RAM می باشد. وقتی سرعت CPU و RAM شما کم باشد، وب سایت هنگ می کند و سرعت بارگذاری محتوا کند می شود. از طرف دیگر، اگر مصرف منابع زیاد باشد، میزبان به شما هشدار می دهد زیرا مصرف بیش از حد سایت وردپرس کند است تاثیر می گذارد.

حل مشکل کاهش سرعت سایت وردپرس

حل مشکل کاهش سرعت سایت وردپرس

کاربرانی که برای یافتن چیزی وارد وب سایت می شوند معمولاً مدت زمان بسیار کوتاهی برای بارگذاری وب سایت منتظر می مانند، از طرفی کاربران دارایی اصلی شما هستند، بنابراین نباید آنها را منتظر بمانید. راه های مختلفی برای جلوگیری از کند شدن وب سایت شما وجود دارد.

اگر سرعت بارگذاری محتوای سایت وردپرسی بالا باشد، کاربران زیادی به دست خواهید آورد که بر خروجی کاربر تأثیر می گذارد. در کنار این مطلب مطالب متفاوتی در مورد اهمیت سرعت بالای وب سایت ارائه کرده ایم، حال لازم به ذکر است سرعت سایت را کم کنید وردپرس این به میزان قابل توجهی نرخ تبدیل را کاهش می دهد. در اینجا مواردی وجود دارد که به شما کمک می کند سرعت وب سایت خود را افزایش دهید.

خرید هاست پر سرعت

خرید یک هاست مناسب به سرعت وب سایت شما کمک زیادی می کند. هاستی که خریداری می کنید باید نزدیک به مکان کاربران باشد تا بتوانید از هاست ایرانی استفاده کنید.

سرور شما هر چقدر هم قدرتمند باشد، می تواند خیلی سریع به پشتیبانی پاسخ دهد، بنابراین می توانید از سرورهای قدرتمند برای افزایش سرعت بارگذاری محتوای وب سایت استفاده کنید.

تبلیغات را کاهش دهید

در ابتدا ممکن است فکر کنید که وب سایت شما هر چقدر هم تبلیغات داشته باشد، می توانید کاربران بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید، اما باید بگوییم که تبلیغات زیاد باعث آسیب جدی به دستگاه ها می شود. تبلیغاتی که به عنوان پاپ آپ استفاده می شوند دارای کد هستند، این کدها به زمان متفاوتی برای اجرا نیاز دارند، بنابراین باعث می شود سرعت پایین سایت های وردپرسی بودن

کش سایت را فعال کنید

همه مرورگرها عملکردی به نام کش دارند، یعنی فایل هایی در کامپیوتر وجود دارند که به طور موقت در حافظه ذخیره می شوند، زیرا این فایل ها سرعت بارگذاری بالاتری دارند. برای فعال کردن کش در وب سایت خود، می توانید از افزونه های مختلفی استفاده کنید.

فعال سازی gzip

تمامی مدیران وب سایت به اهمیت سرعت بارگذاری وب سایت واقف هستند، بنابراین قصد دارند با رعایت نکات ذکر شده سرعت وب سایت خود را افزایش دهند. بهینه سازی محتوای سایت یکی از مواردی است که می تواند سرعت بارگذاری وب سایت را افزایش دهد. می توانید از برنامه ای به نام gzip برای فشرده سازی وب سایت استفاده کنید.

افزایش سرعت سایت وردپرس

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 4 رای