منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خطاهای وردپرس چیست؟ وردپرس در چه بخش هایی باید توسط طراحان بررسی شود؟

خطاهای وردپرس چیست؟ وردپرس در چه بخش هایی باید توسط طراحان بررسی شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خطاهای وردپرس چیست؟ وردپرس در چه بخش هایی باید توسط طراحان بررسی شود؟

سرعت 5 صفحه

زمان بارگذاری صفحه بسیار مهم است. این بارگذاری کند به دلایل مختلفی رخ می دهد، از جمله: در دسترس بودن افزونه های اضافی که به عملکرد کلی وب سایت کمک نمی کند. داشتن چنین افزونه ها و قالب هایی ضروری نیست و بهتر است موارد بیهوده را حذف کنید. این مکمل ها آنها می توانند سرعت سایت را کاهش دهند و بازدیدکنندگان را خسته کنند.

امروزه گوگل از زمان بارگذاری صفحه در الگوریتم رتبه بندی خود استفاده می کند و از وب سایت های سریع حمایت می کند. ایکسخوشبختانه، راه حل های شناخته شده ای وجود دارد که سرعت صفحه را افزایش می دهد، از جمله بررسی عناصر بی فایده.

6- منحنی یادگیری بی پایان

یکی از بهترین چیزها در مورد وردپرس این واقعیت است که هر کسی می تواند وب سایت مورد نظر خود را ایجاد کند، حتی با دانش فنی محدود. با این حال، منحنی یادگیری وردپرس شیب دار است. داشتن ویژگی های اصلی این آموزش ها را عمیق تر می کند.طرح بندی خاص و سفارشی در صفحات پیچیده با ابزارهای معمولی کمی دشوار است. بنابراین حتی اگر افراد با استفاده از یک برنامه توسعه دهنده صفحه مورد نظر را ایجاد کنند، باز هم ممکن است مشکلات زیادی برای افراد غیر فنی وجود داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، کاربرانی که قصد دارند گزینه های سفارشی سازی پیشرفته تری داشته باشند، باید درک مفیدی از زبان های مختلف کدنویسی به دست آورند.

7- وردپرس بدون سیستم پشتیبان داخلی

وردپرس سیستم پشتیبان داخلی ندارد و این یکی از مشکلات وردپرس است زیرا اگر اقدامات پیشگیرانه برای این امر انجام ندهید به احتمال زیاد با مشکل از دست دادن اطلاعات مواجه خواهید شد. پلتفرم وردپرس پشتیبان داده ندارد. از آنجایی که موارد زیادی وجود دارد که می تواند اطلاعات ارزشمند شما را در معرض خطر از دست دادن قرار دهد، باید راه حلی در نظر بگیرید زیرا یک کلیک اشتباه می تواند نتایج غیرقابل برگشتی داشته باشد!خبر خوب این است که افزونه‌های پشتیبان‌گیری زیادی مانند BackupBuddy یا UpdraftPlus برای پشتیبان‌گیری وردپرس وجود دارد. می توانید برای جلوگیری از از دست دادن بخش زیادی از سایت خود نصب کنید. خبر بد این است که برخی از این افزونه ها برای رفع نیازهای شما به تنظیمات خاصی نیاز دارند و محدودیت های ذخیره سازی می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

8- پیام های خطای مکرر

وردپرس مجهز به سیستم تشخیص خطا خوب، ما نمی دانیم که آیا این یک باگ وردپرس است یا مزایای آن! اما دریافت این خطاها یا خراب شدن سایت می تواند برای مبتدیان خسته کننده و کاملاً گیج کننده باشد. برخی از رایج ترین خطاهای وردپرس عبارتند از:

اگر از جنبه مثبت به این قضیه نگاه کنیماز آنجایی که این خطاها بسیار رایج هستند، منابع زیادی در اینترنت از جمله وب سایت پشتیبانی وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در تشخیص علت این نوع خطاها و ارائه راه حل مناسب برای رفع آنها کمک کند.
همچنین سیستم وردپرس فرصتی برای بررسی خطاهای وب سایت فراهم کرده است. بنابراین شما قادر خواهید بود چنین مشکلاتی را بدون نگرانی حل کنید. بطور کلی از آنجایی که وب‌سایت‌های وردپرسی معمولاً کمی متفاوت هستند، فرآیند تشخیص و رفع مشکل می‌تواند بدون کمک توسعه‌دهندگان ماهر انجام شود.

نتیجه گیری نهایی

با اشکالات و نقص های وردپرس همراه است. چون همه سیستم ها ایراداتی دارند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس هنوز هم یکی از بهترین انتخاب ها برای مبتدیان و توسعه دهندگان با تجربه است. برای ساخت وب سایت های مختلف، اشتراک گذاری محصولات، خدمات و خدمات با جهان، توسعه فروشگاه آنلاین و … مناسب است.در حالی که بسیاری از این مشکلات و خطاهای وردپرس به دلایل متعددی ایجاد می شوند، بسیاری از کاربران همچنان می خواهند از این پلتفرم محبوب و انعطاف پذیر استفاده کنند. در دسترس بودن افزونه های مختلف، امکان سفارشی سازی، امکان ساخت وب سایت با مهارت های فنی محدود و امکان اشتراک گذاری کدها با سایر توسعه دهندگان از ویژگی های جذاب این سیستم مدیریت محتوا است.

پایان آموزش سختی های وردپرس شانس. 😉