منو سایت

جلسه پانزدهم: ابزارهای وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جلسه پانزدهم: ابزارهای وردپرس

آنچه در این مقاله می خوانید:

ابزارهای وردپرس

سلام؛ تا به امروز بخش‌های مختلف وردپرس را بررسی کرده‌ایم و عملکرد هر کدام را گفته‌ایم. امروز نوبت ستون دیگری با عنوان است ابزار روی وردپرس هست شاید خیلی از دوستان مبتدی من تا به حال با این قسمت کار نکرده باشند و ندانند با این قسمت چه کاری می توان انجام داد. نگران نباش! در این سری از آموزش های وردپرس می خواهیم ابزار بیایید آشنا شویم و نحوه کار با آنها را بیاموزیم.

ابزار

در واقع، به بیان ساده ابزار من می توانم وردپرس را با کمک معرفی کنم ابزار شما می توانید فایل های xml را که برای اطلاعات قالب مورد نیاز هستند (دمو قالب) آپلود کنید. یا برای انتقال اطلاعات. حالا هر قسمت را جداگانه توضیح می دهیم.

ابزارهای موجود

با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعاتی را که در قسمت هایی از وب سایت ها می بینید و می خواهید در سایت شما باشند اما معلوم می شود از جای دیگری گرفته اید وارد کنید تا موتور جستجو مطلع شود. با کلیک بر روی گزینه «ارتباط باز» می توانید متن مورد نظر و عنوان آن را وارد کنید.

باید خوانده شود تصویر فهرست را به صورت خودکار با تصویر کوچک پست خودکار درج کنید

درونی سازی

با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات خود را وارد سایت کنید. برای وارد کردن محتوای قالب مانند پست ها، صفحات، نظرات، فیلدهای سفارشی، دسته ها و برچسب ها باید بر روی گزینه وردپرس کلیک کنید تا افزونه واردات وردپرس نصب و فعال شود و سپس اطلاعات خود را وارد کنید. با این کار، همیشه می‌توانید قالب‌هایی را که دانلود می‌کنید شبیه به دمو کنید.

نکته!!! به یاد داشته باشید که فایل هایی که وارد می کنید باید با فرمت xml باشند.

برو بیرون

این ابزار دقیقا در جهت مخالف ابزار قبلی عمل می کند. یعنی اگر می خواهید اطلاعاتی را از سایت خود حذف کنید، می توانید از آن استفاده کنید. می توانید نوع محتوایی را که می خواهید استخراج کنید مشخص کنید و فایل را به صورت xml رندر می کند و به شما می دهد.

نتیجه!

یکی دیگر از قابلیت هایی که در وردپرس موجود است ابزارها هستند. با استفاده از ابزارها می توانید بدون اینکه گوگل رتبه شما را کاهش دهد اطلاعات را به مکان های دیگر در وب منتقل کنید و همچنین می توانید اطلاعات سایت را وارد یا حذف کنید. بنابراین می بینید که این ابزار نیز مهم است.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای