منو سایت

جایگزین افزونه Digits چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جایگزین افزونه Digits چیست؟

در این مقاله، پلاگین Digits را برای شما از نزدیک بررسی می کنم و سپس بهترین جایگزین ثبت نام و ورود به سیستم وردپرس را به شما معرفی می کنم تا بتوانید از دردسر افزونه Digits خلاص شوید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

پلاگین Digits چیست؟

ثبت نام و ورود سریع با استفاده از شماره موبایل می تواند نرخ عضویت و فروش را به طرز عجیبی افزایش دهد. این ویژگی عالی برای اولین بار در وب سایت های فروشگاهی مانند دیجی کالا و اپلیکیشن هایی مانند اسنپ به ساده ترین روش پیاده سازی شد. افزونه Digits افزونه ای است که به ما امکان ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس را می دهد. با استفاده از افزونه Digits، کاربر می تواند بدون نیاز به وارد کردن و به خاطر سپردن رمز عبور، با شماره موبایل وارد سایت شود. این روش علاوه بر ساده سازی فرآیند خرید از سایت، باعث بهبود تجربه کاربری و از همه مهمتر امنیت وب سایت می شود.

تعداد زیادی افزونه برای کارهای ساده

پلاگین های دیجیتال برای موارد بسیار کوچک منتشر می شوند زیرا همه ما می دانیم که هر چه افزونه های بیشتری نصب کنیم سرعت سایت کندتر می شود و مشکلات بزرگتری مانند تداخل افزونه ها ایجاد می شود.

به عنوان مثال، برای ادغام و همگام سازی کاربران قدیمی سایت خود که قبلاً از طریق ایمیل ثبت نام کرده اند با سیستم ورود و ثبت نام پیامکی در افزونه Digits خود، باید یک افزونه اضافی نصب کنید.

بهترین راه این است که تمامی امکانات به طور کامل در خود این افزونه ایجاد شود تا بار اضافی در سایت ایجاد نشود و این همه گزارش از تعاملات این افزونه با سایر افزونه ها توسط کاربران گزارش نشود.

عدم دسترسی به توسعه دهنده افزونه

با خرید افزونه Digits، شما یک کار غیر قانونی انجام می دهید. رعایت نکردن قانون کپی رایت (با توجه به اینکه هیچ سایتی در ایران به دلیل تحریم های موجود اجازه فروش این افزونه را ندارد)، نمی توانید با فرد یا تیم توسعه دهنده ارتباط برقرار کنید. در مواقع اضطراری با ارائه دهنده تماس بگیرید.

این مورد مهم یعنی ارتباط با توسعه‌دهنده محصولات نرم‌افزاری و به‌ویژه محصولاتی که بخشی از کارکردهای اصلی یک وب‌سایت خواهند بود، شدیداً به این ارتباط نیاز دارد. بیایید فرض کنیم سایت شما به دلیل خرابی پلاگین شماره از کار افتاده است. در این شرایط اضطراری هیچ کاربری نمی تواند وارد سایت شود و هیچ کاربری نمی تواند در سایت ثبت نام کند یا به عبارتی سایت شما کاملا از کار افتاده و فروش سایت به طور کامل متوقف می شود.

بنابراین به خاطر داشته باشید که ارتباط با فرد یا تیم توسعه در بخش پشتیبانی محصول چقدر مهم است.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای