منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تست امنیت وردپرس [ روش دوم ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

تست امنیت وردپرس [ روش دوم ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست امنیت وردپرس [ روش دوم ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

سلام دوستان امروز قصد دارم روش دوم تست امنیت وردپرس رو بهتون آموزش بدم تا متوجه این موضوع بشید آیا سایت شما هک شده است؟ یا مشکلی نداره

لطفا ویدیو را با دقت ببینید و آنچه را که گفتم در سایت خود اعمال کنید.

در این آموزش که قسمت دوم تست امنیت وردپرس است، به شما آموزش دادم که چگونه از سایت ها برای بررسی وب سایت خود استفاده کنید تا بفهمید که آیا وب سایت وردپرس شما در لیست سیاه آنتی ویروس قرار گرفته است یا خیر.

اگر سایت شما تمیز است نیازی به هیچ اقدامی نیست و به شما پیشنهاد می کنم هر ماه این پروسه را اجرا کنید در غیر این صورت اگر سایت شما در لیست سیاه سایت های آنتی ویروس قرار گرفت سایت شما باید اسکن شده و کدهای مخرب از وب سایت شما حذف شود. . حذف شود

در نهایت، گزارش پاکسازی باید به سایت های آنتی ویروس ارسال شود که زمان می برد و تیم ما می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

چرا ما اینقدر اصرار داریم که ماهانه و طبق برنامه منظم سایت را چک کنید؟

با توجه به تجربه ما در تعمیر و نگهداری وردپرس، صاحب سایت به دلیل مشغله زیاد فراموش می کند که به طور منظم سایت را چک کند و در نهایت در یکی از آن ماه ها که بررسی انجام نمی شود، سایت آلوده می شود و به نسخه قبلی باز می گردد یا حتی تمیز کردن آن منجر به هزینه های زیادی برای صاحب سایت می شود که مدتی است کسب و کارش مختل شده و مشتریانش ناراضی هستند.

به همین دلیل چه صاحب سایت باشید و چه مسئول نگهداری سایت، پیشنهاد ما این است که برای خود یک یادآوری تنظیم کنید و این تست ها را به صورت ماهانه برای سایت خود انجام دهید.

در صورت تمایل می توانید با افتخار از خدمات بخش امنیتی ما استفاده کنید.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای