منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تست امنیت وردپرس [ روش اول ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

تست امنیت وردپرس [ روش اول ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست امنیت وردپرس [ روش اول ] از یکی از حامیان وردپرس در ایران

سلام دوستان امروز یه ویدیو خیلی مهم در زمینه تست امنیت وردپرس براتون آماده کردم تا متوجه بشید آیا سایت شما هک شده است؟ یا سایت مشکلی نداره.

این تست توسط گوگل انجام می شود و هر صاحب یا نگهدار سایت باید به صورت موردی این کار را انجام دهد و هر ماه یکبار صفحات گوگل را بررسی کند.

این روش هک سایت‌ها را سئو مسموم می‌نامند و در این روش هکر سعی می‌کند با تزریق کدهای مخرب به افزونه‌ها و قالب‌ها، لینک‌های ایندکس شده در گوگل بازنویسی و هدایت شوند یا به سایت‌هایی که هکر قصد ایجاد ترافیک را دارد، منحرف شود. بلند میشم

با این روش سایت ها تمامی ترافیک خود را از دست می دهند و هکر مالک تمامی لینک های ثبت شده در گوگل می شود و به این ترتیب به نتیجه دلخواه می رسد.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که سایت شما چگونه دچار این مشکل یا کدهای مخرب می شود؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است و ما در شبکه های اجتماعی زیاد گفته ایم که هرگز از قالب ها و افزونه های پولی که به صورت رایگان در وب سایت ها قرار می گیرند استفاده نکنید.

این روش بسیار ساده است و با درج کدهای مخرب در کدهای قالب و افزونه ها، به تدریج نتایج گوگل را تغییر داده و به تدریج به سایتی که توسط هکر برنامه ریزی شده است، می رسند.

معمولاً این فرآیند بین 1 تا 3 ماه طول می کشد و تمیز کردن آن کار ساده ای نیست، اما امکان پذیر است و ما در تیم پشتیبانی امنیتی وردپرس بارها از این موضوع اطمینان حاصل کرده ایم و تمیزکاری کامل انجام داده ایم.

لطفا به ویدیو دقت کنید تا بتوانید این تست امنیتی وردپرس را در سایت خود انجام دهید.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 2 رای