منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را زیر 1 ثانیه افزایش دهیم؟

تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را زیر 1 ثانیه افزایش دهیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاثیر هاست بر سرعت وب سایت چیست؟ چگونه سرعت وب سایت را زیر 1 ثانیه افزایش دهیم؟

سلام دوستان؛ در این سری از آموزش های نگهداری وب سایت، موضوع مهمی را به چالش خواهیم کشید: چگونه زمان بارگذاری سایت را زیر یک ثانیه انجام دهیم؟ یکی از رایج ترین جستجوهایی که در منحنی جستجوی وردپرس داریم این است “آیا می توانیم سرعت وب سایت را افزایش دهیم؟” توجه به سرعت وب سایت به چند دلیل مهم است. در اینجا 4 دلیل اصلی وجود دارد:

اثرات هاست بر سرعت وب سایت - سرعت

  • یک سایت سریعتر تبدیل شما را افزایش می دهد.
  • یک سایت سریعتر به این معنی است که گوگل شما را دوست خواهد داشت.
  • یک سایت سریعتر تجربه بهتری را برای مشتریان و بازدیدکنندگان فراهم می کند و منجر به سود بیشتر می شود.
  • سرعت سایت شما بخشی از برند شماست.

دلیل آخر مهمترین دلیل است. در این آموزش از پشتیبانی وردپرس چندین مرحله برای اندازه گیری سرعت انجام می دهیم. وب سایت را به دقت بررسی می کنیم و در نهایت یک سری اقدامات را برای کاهش زمان بارگذاری به کمتر از یک ثانیه معرفی می کنیم. ما همچنین دلایل اصلی کندی سایت را توضیح می دهیم، سپس می توانید متوجه شوید که برای بهبود سرعت صفحه خود باید روی چه چیزی کار کنید. نحوه دریافت سرعت بارگذاری زیر یک ثانیه را بیاموزید، نتیجه را قبل و بعد از اقدامات خود به طور کامل ارزیابی کنید. در اینجا برخی از نتایج نشان داده شده است. در این آموزش به بررسی تاثیر هاست بر سرعت وب سایت می پردازیم.

تاثیر هاست بر سرعت وب سایت - wordpress_speed

در ابتدا سایت ما سریع بارگذاری می شد و زمان بارگذاری آن کوتاه بود، اما مانند بسیاری از وب سایت ها به مرور زمان عناصر و پسوندهای زیادی اضافه کردیم و وزن آن را افزایش دادیم. زمانی که تصمیم به سرمایه گذاری مناسب در سایت می گیریم مشخص است که نیاز به توسعه مجدد و کامل دارد نتایج فوق 5.2 ثانیه است که فقط برای مشاغل کوچک قابل قبول است. اما ما زمان کمتر از یک ثانیه می خواهیم. توجه داشته باشید که نتایج فوق زمانی به دست می آید که ما سرور خصوصی مجازی خود را داشته باشیم و کش شبکه cdn و ابزارهای تحویل محتوا را اجرا کنیم. این تا 10 ثانیه بدون حافظه پنهان است. در اینجا نتیجه به این صورت است و می توانید اثرات میزبانی را بر سرعت وب سایت مشاهده کنید.

تاثیر هاست بر سرعت وب سایت - wordpress_speed

توجه داشته باشید که ابزار تست سرعت Pingdom می‌تواند کمی متلاطم باشد، اما هدف ما زمان‌های فرعی ثابت است که با انجام چند کار خاص به آن می‌رسیم. اولین مورد تأثیر میزبانی بر سرعت وب سایت است. خوب، بیایید توضیح دهیم که چگونه سرعت سایت را افزایش دهیم:

آنچه در این مقاله می خوانید:

تاثیر بر سرعت وب سایت

زیرا تاثیر هاست در سرعت وب سایت بسیار زیاد است. سریع ترین و ساده ترین راه این است که از هاست ارزان به هاست مدیریت شده وردپرس تغییر دهید. هاست های ارزان برای شروع خوب هستند، اما برای عملکرد بهتر با هاست وردپرس سازگار نیستند. حتی زمانی که مشتریان ما با یک سرور اختصاصی یا VPS ثبت نام می‌کنند، در تطبیق با میزبانی مدیریت شده مشکل دارند. از نتایج بالا، می‌بینید که داشتن سرور به این معنی نیست که سایت شما سریع‌تر اجرا می‌شود. ما ارتقاء تعدادی از سایت ها از میزبانی رایگان به هاست وردپرس را آزمایش کرده ایم و با توجه به نتایج، سرعت را تا 54% افزایش داده ایم. این نوع هاست ها روش هوشمندانه ای برای مدیریت سایت های وردپرسی دارند. آنها برخی از افزونه‌ها را محدود می‌کنند و راه‌هایی برای مدیریت کش، بازنشانی و ساخت یک CDN دارند که تصاویر و فایل‌های دیگر را با سرعت برق ارائه می‌دهد. ما قبلا وردپرس را روی VPS با CDN آزمایش کردیم و همچنین از افزونه های کش کمک گرفتیم. بنابراین بهبود 54% قابل توجه است.برای بررسی سرعت میزبانی خود، دو ابزار تست سرعت وجود دارد که می توانید استفاده کنید. یک ابزار PageSpeed ​​Insights این یک ابزار بسیار کاربردی است که وب سایت را ارزیابی می کند و سرعت آن را در نسخه های موبایل و دسکتاپ بررسی می کند. همچنین چندین راه حل ارائه می دهد که می توانید بررسی کنید. قطعاتی که نیاز به بهبود دارند همراه با راه حل ارائه شده است.

اثرات میزبانی بر سرعت وب سایت - server_response_timeزمان بارگذاری نزدیک به 5 ثانیه قطعا مشکل بزرگی خواهد بود. این زمان طولانی است زیرا منتظر دریافت پاسخ از سرور است، حال تصور کنید اگر زمان دریافت پاسخ باشد، زمان بارگذاری سایت چه زمانی خواهد بود؟ دومی ابزار تست سرعت است Pingdom اطلاعات سریعی در مورد سرعت سایت می دهد و ربطی به سرعت سرور ندارد.

بررسی اثرات سرعت وب سایت و زمان بارگذاری

  • زیر 1 ثانیه عالیه
  • زیر 2 ثانیه خوبه
  • حدود 5 ثانیه یا بیشتر به اقدامات اضافی برای افزایش سرعت نیاز دارد.

نکته: این زمان بارگذاری می تواند تحت تأثیر عوامل زیادی قرار گیرد که تأثیر آنها برای سرعت وب سایت نیز بسیار مهم است. اما اگر کمتر از 2 ثانیه بودید، با تغییر میزبان تغییر چندانی نخواهید داشت. بنابراین، اگر سرعت بارگذاری وب سایت شما پایین است، ابتدا هاست خود را بررسی کنید. در جلسات آتی تمام عناصری را بررسی خواهیم کرد که در صورت رعایت آنها زمان بارگذاری وب سایت به زیر یک ثانیه می رسد.

پایان جلسه اول

شانس. 😉

افزایش سرعت سایت وردپرس

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 2 رای