منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین افزونه فارسی تست وردپرس – افزونه تست پیشرفته

بهترین افزونه فارسی تست وردپرس – افزونه تست پیشرفته

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین افزونه فارسی تست وردپرس - افزونه تست پیشرفته

اگر یک وب مستر معمولی هستید، حتماً نام پلاگین Gravity را شنیده اید. می توانید از پلاگین جاذبه استفاده کنید بهترین افزونه فارسی ساز تست وردپرس من میدانستم

توسعه دهندگان وردپرس و افزونه ها تعدادی افزونه جانبی برای این افزونه نوشته اند که ویژگی هایی مانند موارد زیر را به این افزونه فرم ساز اضافه می کند:

یک فرم نظرسنجی ایجاد کنید

فرم تست

و…

بنابراین پیشنهاد می شود از افزونه Gravity forms به همراه افزونه Quiz برای استفاده در فرم های آزمون ها، آزمون ها، آزمون های حفظ و آزمون های چند گزینه ای و موارد مشابه استفاده شود.

علاوه بر این، این سری از افزونه ها می توانند ویژگی های دیگری مانند فرم کامل، فرم تماس و سایر عناصر مفید را به افزونه Gravity Form اضافه کنند.

اکنون که با مهم ترین و معروف ترین افزونه فرم وردپرس – Gravity Form – آشنا شدید، می توانید از افزونه هایی که در ادامه ارائه خواهیم کرد برای موارد دیگر از این دست استفاده کنید.

تست ساز پیشرفته - فارسی کامل

افزونه های سازنده تست وردپرس

در زیر سعی می کنیم تعدادی از افزونه های تولید کننده تست وردپرس را لیست کنیم و توضیح مختصری در مورد کاربرد و نحوه کار آنها ارائه دهیم.

Viral Quiz افزونه سازنده مسابقه وردپرس – Viral Quiz

Viral Quiz از نظر بسیاری از افراد بهترین افزونه برای ایجاد آزمون های فارسی وردپرس است.

هر مدیر و مدیر طراحی سایت وردپرس آزمون آنلاین به یک افزونه کاربردی نیاز دارد، بنابراین افزونه Viral Quiz می تواند گزینه بسیار خوبی برای رفع این نیاز باشد.

یکی از بهترین ویژگی های این افزونه تطبیق پذیری آن با ظاهری جذاب است. افزونه Viral Quiz می تواند یک مسابقه متفاوت و زیبا را برای هر سایتی به ارمغان بیاورد.

این افزونه در مدت زمان کوتاهی به یک افزونه محبوب در بین کاربران وردپرس تبدیل شده است.

از افزونه Viral Quiz افزونه ای برای ایجاد آزمون های وردپرس می توان از آن برای ارزیابی و بررسی کاربرانی که در سایت هایی با موضوعات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … کاربردهای زیادی دارند استفاده کرد.

لازم به ذکر است این افزونه دارای قابلیت های منحصر به فردی برای طراحی و توسعه هر نوع تست می باشد.

تست ساز حرفه ای

افزونه WP Quiz Pro یک ابزار حرفه ای ایجاد آزمون برای وردپرس است

افزونه WP Quiz Pro Advanced Quiz creator یک افزونه حرفه ای طراحی مسابقه تمرین طراحی سایت است که نسخه فارسی آن مدتی است در دسترس بوده و با این حالت مدیران سایت های زیادی را به خود جذب کرده است.

وی از جمله موارد قابل دستکاری و طراحی توسط این افزونه، طراحی آزمون های درست و نادرست، آزمون های شخصیتی، آزمون های عمومی کارت و همچنین ایجاد قسمت لایک یا دوست نداشتن آزمون را ذکر کرد.

از دیگر ویژگی های این افزونه می توان به اشتراک گذاری نتایج آزمون، ارسال آگهی های پس از آزمون، ارسال نتایج آزمون به ایمیل آزمون شونده و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

افزونه دیگری به نام WP PRO Quiz وجود دارد که ممکن است به دلیل شباهت نام، بسیاری آن را با WP Quiz Pro اشتباه بگیرند. این افزونه امکانات بسیار کمتری نسبت به WP Quiz Pro دارد.

افزونه HD Quiz

افزونه سازنده آزمون دیگری به نام HD Quiz وجود دارد که می توان از آن برای طراحی آزمون های پیشرفته استفاده کرد. یکی از ویژگی های قابل توجه این افزونه رایگان بودن آن است و گزینه های بیشتری برای طراحی سوالات چند گزینه ای نسبت به رقبای خود دارد.

افزونه Quiz And Survey Master برای آزمون ها، نظرسنجی ها و مسابقات

Quiz And Survey Master یکی از بهترین افزونه های نظرسنجی و فرم وردپرس است که با این افزونه می توانید یک مسابقه یا نظرسنجی آنلاین ایجاد کنید. این افزونه بیش از چند ده هزار نصب شده است و توانسته امتیاز 4.8 از 5 را کسب کند که می توان نتیجه گرفت که بسیار محبوب است.

افزونه Quiz And Survey Master این قابلیت را دارد که به تعداد دلخواه صفحه ایجاد کند و از نظرسنجی یا آزمون و سوالات مختلف در آن صفحات استفاده کند.

افزونه سازنده تست رایگان برای وردپرس

افزونه Everest Forms

یکی دیگر از افزونه های فرم ساز که به شما امکان ایجاد آزمون ها را می دهد، افزونه Everest Forms نام دارد که یک افزونه فرم ساز است که دارای ویژگی های بسیاری برای طراحی فرم های تماس، آزمون ها و … می باشد. است .

افزونه Quiz Cat

افزونه Quiz Cat یک افزونه سازگار با ویرایشگر وردپرس گوتنبرگ است.

این افزونه ویژگی های جالبی دارد که یکی از بارزترین ویژگی های آن ساخت تست های وردپرس است.