منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایمیل های اسپم وردپرس را با سی پنل مسدود کنید و از شر ایمیل های ناخواسته و مزاحم خلاص شوید

ایمیل های اسپم وردپرس را با سی پنل مسدود کنید و از شر ایمیل های ناخواسته و مزاحم خلاص شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایمیل های اسپم وردپرس را با سی پنل مسدود کنید و از شر ایمیل های ناخواسته و مزاحم خلاص شوید

با سلام خدمت دوستان پشتیبانی سایت دریافت ایمیل های اسپم روزانه بسیار آزاردهنده است، همچنین دریافت این ایمیل های اسپم باعث می شود زمان زیادی را برای بررسی آنها صرف کنید. اگر هر روز از افرادی که نمی‌شناسید ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم زیادی دریافت می‌کنید، یا اگر شخصی با ارسال چندین ایمیل شما را آزار می‌دهد، در این آموزش، پشتیبانی وردپرس به شما نشان می‌دهد که چگونه به راحتی دریافت این ایمیل‌های ناخواسته را از سی پنل مسدود کنید و بیشتر از این ایمیل ها را در صندوق ورودی خود مشاهده نکنید. برای مسدود کردن ایمیل های اسپم در وردپرس، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید

بلاک کردن و عدم دریافت ایمیل های مزاحم و ناخواسته با تنظیمات بسیار ساده قابل انجام است. برای این منظور دو مرحله اصلی باید انجام شود که به شرح زیر است:

  1. Apache SpamAssassin را ببینید
  2. ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید

ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید

1- به آپاچی SpamAssassin مراجعه کنید

برای مسدود کردن ایمیل های اسپم در وردپرس، ابتدا باید وارد کنترل پنل سی پنل خود شوید. بخش EMAIL این صفحه را ببینید. و گزینه ای به نام Apache SpamAssassin را پیدا کنید.

Apache SpamAssassin را ببینید

روی گزینه Apache SpamAssassin کلیک کنید تا وارد تنظیمات مسدودسازی اسپم وردپرس خود شوید.

ایمیل های مزاحم را در وردپرس مسدود کنید

پس از کلیک بر روی گزینه Apache SpamAssassin باید وارد صفحه دیگری با گزینه های مختلف شوید. از میان آنها گزینه Configure Apache SpamAssassin را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا وارد تنظیمات مربوط به مسدودسازی ایمیل های اسپم در وردپرس شوید.

۲- ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید

مسدود کردن ایمیل‌های اسپم در وردپرس کار سختی نیست، پس از ورود به صفحه تنظیمات Apache SpamAssassin، نحوه مسدود کردن دریافت ایمیل‌های اسپم را خواهید دانست.

ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید

  1. همانطور که می بینید، تنظیمات پیچیده ای وجود ندارد، تنها کافی است آدرس ایمیل هایی که برای شما اسپم ارسال می کنند را شناسایی کرده و آدرس آنها را در این قسمت ها قرار دهید. به عنوان مثال، ایمیلی با آدرس [email protected] برای شما اسپم ارسال می کند، فقط آدرس آن را در فیلدهای ارائه شده وارد کنید. با این کار تمام ایمیل های ارسال شده از [email protected] مسدود می شود. اما توجه داشته باشید که با وارد کردن این آدرس، تمام ایمیل‌های ارسال شده از com مسدود نمی‌شود و به‌عنوان مثال، شما همچنان هرزنامه را از [email protected] دریافت خواهید کرد.
  2. اما وارد کردن تمام ایمیل های مرتبط با یک دامنه کار دشواری است. برای حل این مشکل، یک الگوی کلی برای جلوگیری از دریافت هرزنامه های ارسال شده توسط دامنه وجود دارد که می تواند آدرس های ایمیل مرتبط با آن را مسدود کند. فقط آدرس ایمیل را به صورت *@exampleB.com وارد کنید. در این مثال، تمام آدرس‌های ایمیلی که به @example.com ختم می‌شوند مسدود خواهند شد. از جمله [email protected] و [email protected].

اکنون که تمام آدرس های ایمیل اسپم وردپرس خود را در این فیلدها وارد کرده اید، حتماً روی دکمه ذخیره در پایین صفحه کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

ایمیل های مزاحم را در وردپرس مسدود کنید

در صورتی که فرمت های ایمیل را به درستی وارد کرده باشید، پس از کلیک بر روی دکمه ذخیره، پیامی مبنی بر ذخیره تنظیمات دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت از صحت فرمت ایمیل های وارد شده مطمئن شوید و دوباره امتحان کنید.

ایمیل های مزاحم را در وردپرس مسدود کنید

از این پس، تمام آدرس‌های ایمیلی که وارد کرده‌اید در لیست سیاه قرار می‌گیرند و همه هرزنامه‌های ارسالی از آن‌ها مسدود می‌شوند. این فرآیند برای مسدود کردن ایمیل‌های اسپم در وردپرس است، اما اگر از آدرس‌های ایمیل مختلف و نام‌های دامنه مختلف اسپم دریافت کرده‌اید. همچنین ممکن است مقدار پیش فرض فیلد مورد نیاز_امتیاز را کاهش دهد. به این ترتیب فیلتر ایمیل دقیق تر خواهد بود. با این حال، توجه داشته باشید که اتخاذ قوانین سختگیرانه مانند جلوگیری از هرزنامه می تواند منجر به شناسایی ایمیل های قانونی به عنوان هرزنامه و عدم دریافت آن شود، بنابراین مطمئن ترین شرط حفظ امتیاز پیش فرض 5 است.

خلاصه نهایی

امروزه داشتن سرویس های ایمیل و دریافت و ارسال آنها یکی از مسائل و الزامات مهم برای هر نوع وب سایتی است. بنابراین برای ارتباط و کلیه تعاملات تا خرید و فروش و تبلیغات استفاده شود. اما این سیستم باید به دقت بررسی و مدیریت شود تا تخلفی صورت نگیرد مثلا گاهی اوقات می بینیم که ایمیل های ناخواسته زیادی مانند اسپم، ایمیل های تبلیغاتی، ایمیل های افراد ناشناس و … دریافت می کنیم که جدا از اینکه بسیار آزاردهنده هستند. زمان را می گیرند و مدیریت ایمیل ها و یا فرآیند پاسخ دادن به ایمیل های کاربران ما را سخت می کنند، در این مواقع می توانید ایمیل های اسپم را در وردپرس مسدود کنید تا دیگر دچار چنین شرایطی نشوید. ، اما مراقب باشید و مراقب باشید این تنظیم بسیار مهم است. در این آموزش نحوه جلوگیری از دریافت آن ایمیل های مزاحم را توضیح دادیم. همانطور که در این مقاله مشاهده کردید، با چند مرحله ساده می توانید به راحتی ایمیل های اسپم در وردپرس را از طریق سی پنل مسدود کنید.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 2 رای